bencede kullanıcısının son içeriği

 1. bencede

  Otomobil üretimi düşüşe geçti

  Otomobil üretimi düşüşe geçti 2021 yılı Ocak-Ekim döneminde otomotivde toplam üretim yüzde 3 artarken, otomobil üretimi bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 5 oranında azaldı. Alıntıdır.
 2. bencede

  Mercedes C-Serisi 977 bin TL’den başlayacak

  Mercedes C-Serisi 977 bin TL’den başlayacak Yeni C-Serisi, lansmana özel Edition 1 AMG donanım paketiyle Türkiye’de satışa çıkıyor . Alıntıdır.
 3. bencede

  Hibrut SUV MG EHS Türkiye’de

  Hibrut SUV MG EHS Türkiye’de MG (Morris Garages), Eylül ayında ön satışına başladığı ilk şarj edilebilir hibrit modelini Türkiye yollarına çıkartmaya başladı. Alıntıdır.
 4. bencede

  Normalleşmeyle hasar ödemeleri arttı

  Normalleşmeyle hasar ödemeleri arttı 2020 yılında düşüş gösteren kasko hasar dosyası adetleri ve ödenen hasar tutarları, normalleşme süreci ile birlikte artışa geçti. Alıntıdır.
 5. bencede

  2. el araç fiyatları artışta

  2. el araç fiyatları artışta 2022 yılının 6'ıncı ayına kadar ikinci el araç fiyatlarının artması öngörülüyor. Yıl sonu Türkiye’de 6.5 milyon 2.el araç satışı tahmin edilmekte. Alıntıdır.
 6. bencede

  Toyota Aygo X Crossover geliyor

  Toyota Aygo X Crossover geliyor Toyota, A segmentine yeni bir soluk getirecek tamamen yeni Aygo X modelinin dünya prömiyerini gerçekleştirdi. Alıntıdır.
 7. bencede

  Yamaha XSR900 146.5 bin TL’den satışta

  Yamaha XSR900 146.5 bin TL’den satışta Yamaha’nın yarış geleneğinden esinlenen teknolojisi ile dikkat çeken XSR900 satışa çıktı. Alıntıdır.
 8. bencede

  Elektrikli SUV Skywell 550 bin TL’den yollarda

  Elektrikli SUV Skywell 550 bin TL’den yollarda 8 yıl 150 Bin km batarya garantisi ile Skywell markası Türkiye’de satışa çıkıyor. Alıntıdır.
 9. bencede

  Volkswagen'in yeni elektriklisi göründü

  Volkswagen'in yeni elektriklisi göründü Volkswagen, ID.3 ve ID.4’ün ardından ID.5 ile elektrikli model ailesini genişletiyor. Alıntıdır.
 10. bencede

  Kasım ayı en ucuz sıfır otomobil fiyatları 2021 ne kadar oldu? Otomobil fiyatları güncellendi..

  Kasım ayı en ucuz sıfır otomobil fiyatları 2021 ne kadar oldu? Otomobil fiyatları güncellendi.. Kasım ayının gelmesiyle birlikte araç almayı planlayanlar son otomobil fiyatlarını takip ediyor. Pandemi nedeniyle sıfır araç üretiminin durması ve çip krizi nedeniyle üretimin yavaşlaması sıfır araç...
 11. bencede

  Yeni Honda Civic 374 bin TL'den satışa çıktı

  Yeni Honda Civic 374 bin TL'den satışa çıktı Honda Civic tamamen yenilenen 11’inci nesli ile 374 ile 440 bin TL arasında değişen fiyatlarla ülkemizde satışa çıkıyor. Alıntıdır.
 12. bencede

  Otomotiv ihracatı ekimde 2,6 milyar dolara düştü

  Otomotiv ihracatı ekimde 2,6 milyar dolara düştü Otomotiv endüstrisinin ekim ayı ihracatı yaklaşık yüzde 11 düşüşle 2,6 milyar dolar oldu. Sektörün ilk 10 aydaki ortalama aylık ihracatı ise 2,4 milyar dolar olarak gerçekleşti. Alıntıdır.
 13. bencede

  Elektrikli otomobil yarışı 2022’de Türkiye’ye geliyor

  Elektrikli otomobil yarışı 2022’de Türkiye’ye geliyor Tamamen elektrikli otomobillerin kıyasıya mücadele ettiği yeni bir uluslararası motor sporları organizasyonu PURE-ETCR (Elektrikli Binek Otomobil Dünya Kupası), 2022 yılında Türkiye’ye geliyor. Alıntıdır.
 14. bencede

  Mercedes-AMG SL yüzünü gösterdi

  Mercedes-AMG SL yüzünü gösterdi Yaklaşık 70 yıllık tarihinde ilk kez dört tekerlekten çekişle sunulan SL’de ayrıca, ilk kez standart olarak aktif arka aks yönlendirmesi sunulacak. SL, ilk aşamada 476 HP ve 585 HP’lik iki güç seviyesine sahip. Alıntıdır.
 15. bencede

  Üretimdeki aksaklık satışları düşürüyor

  Üretimdeki aksaklık satışları düşürüyor Türkiye'deki otomobil ve hafif ticari araç satışları 2021 Ekim ayında %40,1, otomobil pazarı %46,9 ve hafif ticari araç pazarı %11,7 oranında düştü. Alıntıdır.
Üst