4 büyük kulüpten Ahmet Eyüp için başsağlığı bildirisi

Felaket

New member
Malatya’da enkaz altında kalarak ömrünü kaybeden Yeni Malatyaspor kalecisi Ahmet Eyüp Türkaslan için 4 büyük başsağlığı iletisi yayımladı.

Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor’un başsağlığı iletileri şu biçimde:

Galatasaray:
Yeni Malatyaspor’da forma giyen Ahmet Eyüp Türkaslan’ın ömrünü kaybettiğini üzülerek öğrendik. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine, sevdiklerine ve Türk spor topluluğuna başsağlığı diliyoruz.

Fenerbahçe: Hepimizin başı sağ olsun. Ahmet Eyüp Türkaslan’a Allah’tan rahmet, Yeni Malatyaspor topluluğuna başsağlığı dileriz.

Beşiktaş: Yeni Malatyaspor kalecisi Ahmet Eyüp Türkaslan’ın, Malatya’da meydana gelen zelzelede göçük altında kalarak ömrünü kaybettiğini büyük bir hüzünle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet; ailesine, yakınlarına ve Yeni Malatyaspor topluluğuna başsağlığı dileriz.

Trabzonspor: Yeni Malatyaspor kalecisi Ahmet Eyüp Türkaslan’ın Malatya’daki sarsıntı felaketi kararı hayatını kaybettiğini büyük bir ıstırapla öğrenmiş bulunmaktayız. Merhum Ahmet Eyüp Türkaslan’a Allah’tan rahmet; ailesi, yakınları ve Yeni Malatyaspor topluluğuna başsağlığı dileriz.
 
Üst