Altınordu futbolcusu Erdi Erdikmen’den açıklamalar

Erdemitlee

Global Mod
Global Mod
Spor Toto 1. Lig takımlarından Altınordu’nun oyuncularından Erdi Dikmen, lige hoş bir başlangıç yapmak istediklerini söylemiş oldu.
Erdi Dikmen, kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında, yeni dönem öncesinde hazırlıkların ağır bir biçimde sürdüğünü lisana getirdi.
Ligde geçen dönemin son 10 haftasında hayli uygun bir çıkış yakaladıklarını hatırlatan Erdi Dikmen, “Geçen yıl büyük bir savaştan çıktık. Bu yılın birinci müsabakası Gençlerbirliği, o maçların devamı üzere 11. müsabaka olacak diyebilirim. Lige hoş bir başlangıç yapmak istiyoruz. Lige nasıl başlarsan o denli masraf.” dedi.
Bu dönem ekip olarak gayeleri büyüttüklerine dikkati çeken Erdi, “Yönetim, hocalarımız ve imkanlar olarak öbür kadrolardan hiç bir eksiğimiz yok. Geçen yıl Harika Lig’e çıkan kadrolardan İstanbulspor’a baktığımız vakit onlar da yüksek fiyatlar masraftan Muhteşem Lig’e yükseldi. Biz de birebir biçimde niye bunu yapmayalım. Birinci iki yahut play-off’tan Muhteşem Lig niye olmasın.” sözlerini kullandı.
Geçen yıl sakatlığı niçiniyle fazla forma bahtı bulamayan genç oyunculardan Gökberk Efe de yeni dönem hazırlıklarının düzgün gittiğini belirterek, “Bu dönem A Grup forması altında daha fazla maç oynamak istiyorum. Bu dönem yeterli performans gösterip ekibe katkı sağlayıp transfer yapmak istiyorum.” değerlendirmesinde bulundu.
Öte yandan hazırlıklarını İzmir’de sürdüren Altınordulu futbolcular, iki günlük müsaadenin akabinde çalışmalarına 11 Temmuz Pazartesi gününden itibaren devam edecek.