“Artık formayı kapıp tekrar vermemek istiyorum”

Erdemitlee

Global Mod
Global Mod
Spor Toto 1. Lig gruplarından Gençlerbirliği’nin genç golcüsü Gökhan Altıparmak, performansını artırmak için ekstra çalıştığını ve formayı almak istediğini söylemiş oldu.
Başşehir takımının altyapısından yetişen 20 yaşındaki Gökhan Altıparmak, Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri’ndeki idmandan evvel AA muhabirine açıklamalarda bulundu.
Gençlerbirliği Kulübünün altyapısında yetişen futbolcular için farklı bir değere sahip olduğunu vurgulayan Gökhan, “Gençlerbirliği benim konutum, gözümü burada açtım diyebilirim. Hamza hocam beni birinci A ekibe almaya başladı. Artık Metin hocamın yönlendirmeleriyle kendimi geliştiriyorum. Onun deneyimlerinden faydalanıyorum.” dedi.
Dönemin birinci devresinde az mühlet bulabilen genç golcü, ikinci yarı için idman haricinde ekstra çalışmalar yaptığının altını çizdi.
Kırmızı-siyahlı taraftarın kendisinden epeyce şey beklediği lakin ligde çabucak hemen gol sevinci yaşayamayan Gökhan, “Kendimi doğal ki ikinci yarı için hazırlıyorum. Performansımın artması için gerekli her şeyi yapıyorum, ekstra çalışıyorum. Taraftarımızla gol sevinçleri yaşamak istiyorum. İnşallah umduğum üzere olur ve ekstra çalışmalarımızın karşılığını alırım. Artık formayı kapıp tekrar vermemek istiyorum. ” tabirlerini kullandı.
“Kötü başladık, uygun gidiyoruz, hoş bitireceğiz”
Gökhan Altıparmak, tam takım hazırlık periyodu geçirememelerinin tesiriyle lige istedikleri üzere başlayamadıklarını lisana getirdi.
Kadroya katılan isimlerin birbirine ahenk sağlamasıyla performanslarının da yükseldiğine işaret eden Gökhan, “Lige berbat başladık, güzel gidiyoruz, hoş bitireceğiz.” değerlendirmesini yaptı.
Genç futbolcu, Gençlerbirliği’nin Üstün Lig’e ilişkin olduğunu ve en kısa vakitte bu takımın ekibi “vitrine” bir daha taşıyacağını vurguladı.
Eyüpspor maçını kazanarak dönemin ikinci yarısına galibiyetle başlamak istediklerini belirten Gökhan, şunları kaydetti:
“Ligin birinci yarısını play-off sınırının bir iki basamak altında tamamladık. Birinci devre yakaladığımız galibiyet serilerini ikinci yarı sürdürmeyi ve sonunu hoş bitirmeyi amaçlıyoruz. Birinci yarı ekip olabildiğimiz devirlerde bunu başarabileceğimizi gösterdik. İkinci yarıya da grup halinde yeterli hazırlanıyoruz. İkinci yarı üst sıraları hedefliyoruz. İnşallah performansımızı daha da yükseltir ve art geriye alacağımız galibiyetlerle amacımıza ulaşırız.”