Bandırmaspor’da Onur Göçmez inanç tazeledi

Erdemitlee

Global Mod
Global Mod
Spor Toto 1. Lig takımlarından Royal Hastanesi Bandırmaspor’un olağanüstü genel şurasında, Onur Göçmez tekrar lider seçildi.
Sanayi Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen olağanüstü genel heyette divan başkanlığını Ozan Onur yaptı.
Faaliyet ve mali raporların farklı başka okunarak ibra edildiği genel konseyde, Bandırmaspor’un toplam borcunun 45 milyon 850 bin lira olduğu belirtildi.
Kulüp Lideri Onur Göçmez, kongrede, ağır iştirak için üyelere teşekkür etti.
Play-off final maçını hatırlatan ve yeni yeni toparlandıklarını belirten Göçmez, “Bütün emeklerimizin alanda değil masada kaybedildiği bir maç yaşadık. Lakin bu da bir tecrübe oldu hepimiz için. Aslında hepimizin biraz daha fazla Bandırmaspor’a sarılması gereken yere gidiyoruz. Zira artık, biz nitekim hayli büyük bir kulübüz. Bundan daha sonra beraberliği devam ettirirsek daha da hoş işler yapacağımıza biz fazlaca inanıyoruz. Tek amacımız aile olmak. Şampiyonluk olur olmaz kıymetli olan topluluğun bir ortaya gelmesi.” sözlerini kullandı.
Kongrede, Bandırmaspor’un futbol şubesinin şirketleşme konusunda idareye yetki verilmesiyle ilgili önerge de üyeler tarafınca kabul edildi.
Konuşmaların akabinde tek listede gidilen seçimde Onur Göçmez, yine lider seçildi.
Göçmez başkanlığındaki idare şurasında Özgür Kızıllar, Adem Yılmaz, Gürel Soylu, İsmail Aydın, Onur Çon, Cihan Yılmaz, Mehmet Özbay, Salih Soner Koçoğlu, Özel Aydın, Serdar Kuter, Mustafa Der, Bilgen Süngü, Erol Rüzgar, Emre Bahadır, Oğuz Kır, Ozan Tüm, Süleyman Tümay Özbeyli ve Samet Kocaman yer aldı.
 
Üst