Beşiktaş’ın yıldızı Miralem Pjanic, çalıştığı en âlâ teknik yöneticisi deklare etti!

Felaket

New member
Beşiktaş ‘ın yıldız oyuncusu Miralem Pjanic, Twitter’da katıldığı bir sohbet odasında değerli açıklamalarda bulundu. Röportaj usulünde geçen görüşmesinde Pjanic, çalıştığı en düzgün teknik yöneticisi de deklare etti.

Juventus’a geri dönen Massimiliano Allegri hakkında övgü dolu sözler kullanan yıldız oyuncu, “Allegri, bugüne kadar çalıştığım en uygun teknik yönetici. Onunla büyük adımlar attım. Futbola öbür bir açıdan bakmamı öğreterek beni daha âlâ bir oyuncu yaptı. Birbirimizi eksiksiz biçimde anlamıştık. Onunla geçirdiğim üç yıl mükemmeldi. Juventus ile her şeyi kazandık ki Şampiyonlar Ligi’nde de finale ulaşmıştık. Kazanamasak da Şampiyonlar Ligi’nde finale çıkmak, Serie A şampiyonluğu, İtalya Kupası ve Üstün Kupa’yı kazanmak çılgıncaydı. Mükemmel bir teknik yöneticiye sahip kusursuz bir takımdık” dedi.

Barcelona’da Ronald Koeman ile yaşadığı sıkıntılar basına yansıyan Pjanic, 2011-12’de Roma’da çalıştığı Luis Enrique hakkında da pahalı telaffuzlarda bulundu: “İtalya’da beni ne değerine olursa olsun isteyen oydu. Onda özel bir şey vardı. Ne yazık ki bir dönem bir arada çalıştık fakat mükemmel bir yıldı. Sarri ve Spalletti de iki olağanüstü teknik direktör”