Bir Köpenicker bir kabus yaşar

Beykozlu

New member
Ev
1.Birlik
Union-Aus’a bireysel eleştiri: Bir Köpenicker kabus yaşıyor

Sezonun en kötü performanslarından birinde, tüm Union profesyonelleri normal formda hareket ediyor. Özellikle zifiri karanlık bir akşam yakalanır.


Diogo Leite (solda) ve Aissa Laidouni (sağda) genellikle sadece faul yaparak kendilerine nasıl yardım edeceklerini biliyorlardı. İkisi de sarı kart gördü.Bruno Fahy/dpa


Üstün


Sendika yok.


yürüyerek iyi


Sendika yok.


şevkle


Josip Juranoviç (74’e kadar):
Hırvat’ın yine tek saldırgan yaşam belirtileri göndermesi önemlidir. İlk şutu biraz sola gitti (7′) ve serbest vuruşu biraz fazla sağa gitti (20′). Her geçişte başarılı olamasa bile, derine iner ve zekası vardır.


hava yukarı


Frederik Roennow:
28. dakikada, Danimarkalı oyuncunun da Union’daki tam bir belirsizlikten etkilendiğini görebiliyordunuz: Doekhi’ye yaptığı atış tam bir başarısızlıktı. Yediği gollerin suçu yok ama maçın bitimine üç dakika kala yaptığı çılgın bir yolculukla kalesinin çok dışına çıktı ve şanslıydı ki Becker en azından bu arada mega bir sprintle 0:3’ü engelledi.


Rani Khedira: Sadece birkaç dakika sonra kaptan, takımının oyununun sakinlikten fayda sağlayacağını fark etti. El hareketi yaptı, takım arkadaşlarını etkilemeye çalıştı ama bu da futbol açısından ona yetmedi.


Jerome Roussillon (74’e kadar): Belçikalılar, sol tarafında defalarca tehlikeli eylemlerde bulundu. Herhangi bir etkisi olmadan saldırıda. Rakip kalecinin (32.) kollarında çok fazla zaman ve alan ile önemli ölçüde orta girişimi.


Robin kemiği: Kendi kale çizgisinin hemen önünde yaptığı kurtarışla erken açığı engelledi (6.). Yediği ilk gol açıkça kendi hatasıydı çünkü takım arkadaşı durumu farklı şekilde çözmesi gerekirken Diogo Leite’i gereksiz yere baskı altına aldı.


Danilho Doekhi: Gergin bir başlangıçtan sonra düzeldi ve Boniface’e ara sıra biraz fiziksellikle vuran tek Unioner oydu. Kendi standartlarına göre tehlikeli olmaması çok kötü. İkinci gol en iyi seyirci rolünde yenildi.


Aissa Laidouni (56’ya kadar): Tunuslu’nun bağlılığından sonraki ilk birkaç hafta içinde yaydığı esprit, enerji ve büyük şevk nerede? Takım arkadaşları gibi, orta sahada umutsuzca bunalmıştı ve genellikle bir adım geç kalıyordu.


Morten Thorsby (67’ye kadar): Orta sahada Boniface’e karşı sert belli savunması anlatıyordu. Norveçli tünel kazıldı ve rakibinin topuklarını sonradan gördü. Saint-Gilloise sürekli olarak merkeze daha fazla odaklanmıştı.


Jamie Leweling (67. sıradan): Denedi ama aynı zamanda şanssızdı. Son aşamada bir fark yaratmak isteme dürtüsüne sahip olduğunu söyleyebilirsiniz. Nadiren oyun süresi alması çok yazık. Şu anda fırtına rekabetinden daha az tehlikeli olamaz.


Sven Michel (56.’ya kadar): Grup aşamasında ve bir hafta önce Belçika’ya karşı ilk maçta gol attı. Kendinden emin bir şekilde ilk serbest vuruşu yakaladı, ancak duvara çarptı (7.). Ondan sonra daha iyi olmadı.


Sheraldo Becker: Saldırganın bu sezon şimdiden sekiz gol atmış olması gerçekten inanılmaz. Urs Fischer altında sabit, ancak haftalardır gol tehdidi geliştirmedi. Ne de olsa çok hızlı koşuyor ve böylece kısa bir süre sonra atılan neredeyse kesin olan üçüncü golü (87.) engelledi.


Jordan Siebatcheu (56. sıradan): Ne yazık ki, (neredeyse) her zaman değiştirildikten sonra dürtü olmadan.


Janik Haberer (56. sıradan): Doğrulanmış sarı ve doğrulanmamış sarı/kırmızı (80.) gördüm. Uzun süredir normal bir oyuncu, şimdi üst üste ikinci kez yedek oyuncu.


ortalamanın altında


Diogo Leite:
Portekizliler korkunç bir akşam yaşadı. Baştan itibaren yalpaladı ve altı dakika sonra Knoche’un ancak düzeltebildiği ilk büyük hatayla. Adingra topu ondan kaptığında ilk golü yerken tamamen isteksizdi. Birlik formasıyla en zayıf görünüşü, kırmızı beyazlı bir kabus.


çok geç geldi


Christopher Trimmel
Ve Niko Gießelmann (her ikisi de 74’ten.).
 
Üst