Elon Musk, şarkıcı Grimes’tan ayrılmasıyla ilgili olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’la konuştu

Beykozlu

New member
Teknoloji milyarderi Elon Musk, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı görüşmede özel hayatına ilişkin detayları açıkladı. Erdoğan bu hafta BM Genel Kurulu için New York’ta. Zirve haftası öncesinde Türkiye Cumhurbaşkanı, Türkiye’de bir Tesla gigafactory’sinin kurulmasını teşvik etmek için Musk’la buluştu.

Ancak mesele sadece işle ilgili değildi: Elon Musk, oğlu X’i de toplantıya getirdi. Erdoğan Musk’a eşinin nerede olduğunu sordu. Musk, çocuğunun annesi şarkıcı Grimes ile evli olmadığı gerçeğine değinmedi bile. Sadece şöyle cevap verdi: “Ah, o San Francisco’da. Artık ayrıyız. Esas olarak oğlumuza bakıyorum.”

Erdoğan: Eşiniz nerede?

Elon Musk: Ah o, San Francisco’da. Artık ayrıyız. Bu yüzden oğlumla ilgileniyorum

pic.twitter.com/zbihF0Bg2f

— Ragıp Soylu (@ragipsoylu) 18 Eylül 2023
Reklam | Okumaya devam etmek için kaydırın

Grimes’ın Elon Musk’tan bir çocuğunu daha doğurduğu söyleniyor


Grimes ve Elon Musk’un artık üç çocuğu olduğu söyleniyor: Eylül ayında doğduğu söyleniyor. Grimes’ın eski Twitter hesabı olan X’te yaptığı bir paylaşıma göre çift, Mart 2022’den bu yana ayrılmış durumda.

Vanity Fair dergisinde yer alan bir habere göre Grimes, birkaç hafta önce Elon Musk’un oğlunu görmesine izin vermemesinden şikayetçiydi. Gönderinin daha sonra silindiği anlaşılıyor. Elon Musk yüksek doğum oranının savunucusu. Daha önce de defalarca söylemişti bunu… Ona göre dünyadaki “nüfusun azlığı” iklim değişikliğinden daha tehlikeli.


 
Üst