Gençlik çalışmalarında planlanan kesintilere karşı gösteri

Beykozlu

New member
15 Temmuz Pazartesi günü, Pankow'daki çocuk ve gençlik çalışmalarında planlanan kesintilere karşı protesto etmek için insanlar Pankow kilisesinin önünde toplanacak. “Çocuklar ve gençler pahasına kesinti yok” sloganıyla, tüm açık çocuk ve gençlik çalışma tesislerinin, okul sosyal çalışmalarının ve tüm okul istasyonlarının yanı sıra çocuklar ve gençler için kültürel eğitimin korunmasını talep ediyorlar. Feminist Kızlar* Çalışma Merkezi tivo bunu Instagram'da duyurdu.

İnsanlar protestoya katılmaya ve planlanan kesintilerin yapılmasına izin vermemeye çağrılıyor. Tivo'ya göre, politikacılar bu alanlarda hiçbir kesinti yapmamalı çünkü tesisler genç neslin gelişimi ve desteği için önemli.

Pankow: Gençlik ve aile sektörlerinde 540 bin avro tasarruf sağlanacak


“Tüm açık çocuk ve gençlik çalışma tesislerinin korunması için! Okul sosyal çalışmalarının ve tüm okul istasyonlarının korunması için! Çocuklar ve gençler için kültürel eğitimin korunması için!”, ifadeleri yer alıyor.

Pankow ilçe ofisi, ilçe belediye başkanı Cornelia Koch (Yeşiller) ile birlikte, 2023 mali yılındaki açıklar ve 24/25 çift bütçede tasarruf ihtiyacı nedeniyle gençlik ve aile sektörlerindeki fonları keseceğini duyurdu. Çift bütçede bu alanlarda toplam 540.000 avro tasarruf edilecek.

Kaynak: tivo Berlin Instagram'da


Bu makalenin oluşturulmasında yapay zeka teknolojileri kullanıldı.
 
Üst