Gökhan Ünal’ın gruba itimadı tam

Erdemitlee

Global Mod
Global Mod
Spor Toto 1. Lig’de yarın Dyorex Boluspor’u konuk edecek Altınordu’nun teknik yöneticisi Gökhan Ünal, “Ben konutumuzda yenilgisi yahut birlikteliği kabul etmiyorum.” dedi.
Ünal, yaptığı açıklamada, Boluspor müsabakası öncesinde eksiklere karşın âlâ bir çalışma periyodu geçirdiklerini söylemiş oldu.
Geçen hafta Sakaryaspor karşısında küçük kusurlardan dolayı alandan mağlup ayrıldıklarını kaydeden Ünal, şöyleki konuştu:
“Geçen oynadığımız maçta evet yeterli oynadık lakin küçük, nokta yanılgılardan dolayı galibiyeti kaçırdık. Önümüzde bir Boluspor maçı var. Bu maçtan kesinlikle galip gelmemiz gerekiyor. Futbolculara da tıpkı şeyi aktarıyorum. Konutumuzda oynuyoruz. Ben konutumuzda yenilgisi yahut birlikteliği kabul etmiyorum. İnşallah önümüzdeki maçta üç puan alıp öbür maçlara daha rahat bir biçimde hazırlanacağız. Düzgün gidiyoruz, âlâ oynuyoruz. Yükselen bir grafiğimiz var ancak bunu sonuca da dökmemiz lazım. İnşallah Boluspor maçıyla bunu tekrar başlatacağız.”
Bu ortada Altınordu’da sakatlıkları bulunan Ahmet İlhan Özek ve Metehan Yılmaz’ın kadroyla idmanlarına katıldığı, Ahmet Dereli, Kürşad Sürmeli, Yusuf Can Esendemir ve Volkan Fındıklı’nın fizyoterapistler eşliğinde çalıştığı, Sami Satılmış ve Arif Şimşir’in tedavilerinin sürdüğü belirtildi.