“Hedefim Samsunspor’u Harika Lig’e çıkarmak”

Erdemitlee

Global Mod
Global Mod
Spor Toto 1. Lig gruplarından Yılport Samsunspor, Fransız oyuncu Gaetan Laura ile prensipte anlaştı.
Kırmızı-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, 26 yaşındaki oyuncuyla yapılan görüşmeler sonuncunda prensip mutabakatına varıldığı bildirildi.
Samsun’a gelen Fransız oyuncu Gaetan Laura, Nuri Asan Tesisleri’nde Samsunspor Futbol Gelişim Yöneticisi Batu Kaplan ile bir ortaya geldi.
Türkiye Basketbol 1. Ligi play-off final serisi kapsamında oynanan Samsunspor-Beysu Konyaspor Basketbol maçını izleyen oyuncu basına mensuplarına açıklamalarda bulundu.
Gaetan Laura, Samsun’daki atmosferi fazlaca beğendiğini belirterek, “Hedefim bütün kadro arkadaşlarımla bir arada Samsunspor’u Muhteşem Lig’e çıkarmak.” tabirlerini kullandı.
Samsunspor Futbol Gelişim Yöneticisi Batu Kaplan ise uzun vakittir takip ettikleri Laura’yı transfer ettikleri için memnun olduklarını söylemiş oldu.
Gaetan Laura’ya Harika Lig’den de kadroların talip olduklarını anlatan Kaplan, “Çok karakterli bir oyuncu. İsrail Futbol Ligi’nin şampiyon olan ekibinin teklifini red etti. Daha uygun bir fiyata bizim teklifimizi kabul etti. Çok özellikli, kuvvetli bir oyuncu.” diye konuştu.
Kaplan, kontratı biten Moryke Fofana ile de 2 yıllık prensip muahedesine vardıklarını kelamlarına ekledi.
 
Üst