“İnşallah bu yolun sonu Harika Lig”

Erdemitlee

Global Mod
Global Mod
Spor Toto 1. Lig takımlarından Adanaspor’un dönem sonuna kadar kiraladığı orta saha oyuncuları Eren Karadağ ve Efe Tatlı, turuncu-beyazlı kulüple Üstün Lig’e yükselmek istiyor.
Çaykur Rizespor’dan dönem sonuna kadar kiralanan 22 yaşındaki orta saha Eren Karadağ, AA muhabirine, Adanaspor’da forma giyeceği için keyifli olduğunu söylemiş oldu.
Adana’da çekilen sinema ve dizileri izlediğini söz eden Eren, “Adana’yı onun için hayli seviyorum. Uygun ki geldim. Burada mahalleleri görmek istiyordum. Çok hoş bir kent. İdmanlardan daha sonra dinlenip istediğim yerlere gidebiliyorum. Adana’yı fazlaca sevdiğim için Adanaspor’un teklifi beni buraya çekti.” diye konuştu.
Genç oyuncu, turuncu-beyazlı grupta forma bahtı bulmaya başladığını vurgulayarak, şöyleki devam etti:
“İnşallah önümüzdeki maçlarda birinci 11’de başlamak istiyorum. Ekibe daha hayli katkı verip ligi hedeflediğimiz yerde bitirmek istiyorum. Benim amacım Adanaspor’u bir üst lige çıkmasını sağlamak. Burada deneyimler yaşamak istiyorum. Adanaspor, Üstün Lig düzeyinde bir kulüp, bunu hak ediyor. Kadro olarak da gayemiz Muhteşem Lig. Bu kulübün Üstün Lig’de olması gerek, biz de elimizden geleni yapacağız.”
“Çok sıkı çalışıyoruz”
VavaCars Fatih Karagümrük’ten dönem sonuna kadar kiralanan 19 yaşındaki orta saha oyuncusu Efe Tatlı da kulüp lideri Bayram Akgün ile görüştükten daha sonra turuncu-beyazlı kadroya transfer olduğunu anlattı.
Adanaspor’a gelmeyi hayli istediğini aktaran Efe, “Çok sıkı çalışıyoruz. Fatih Karagümrük’te dönem başları oynuyordum. daha sonradan oynamamaya başladım lakin burada kadro olarak epey çalışıyoruz. Her vakit oynamaya hazırım.” formunda konuştu.
Efe, Adanaspor’un fazlaca kıymetli bir kulüp olduğunu belirterek, “İnşallah bu yolun sonu Üstün Lig’e çıkmakla bitecek. Şahsi gayemizin bir ehemmiyeti yok. Kadro olarak birinci maksadımız Üstün Lig’e çıkmak.” tabirlerini kullandı.