Kanatsızkuş: “Gönül ister ki gol atayım ve kazanalım”

Erdemitlee

Global Mod
Global Mod
Spor Toto 1. Lig’in 9. haftasında 15 Ekim Cumartesi alanında Eyüpspor ile karşılaşacak Çaykur Rizespor’un forveti Kubilay Kanatsızkuş, galibiyet serisi yakalamayı hedeflediklerini söylemiş oldu.
Kubilay Kanatsızkuş, Mehmet Cengiz Tesisleri’ndeki antrenman öncesi basın mensuplarına, ligde VAR sonucu ile Yılport Samsunspor ve Denizlispor maçlarında attıkları gollerin iptal olduğunu, bu maçları kazanmaları halinde hayli daha düzgün yerde olabileceklerini belirtti.
Ligdeki birinci gollerini Altay karşısında attığını kaydeden Kubilay, kelamlarını şöyleki sürdürdü:
“Gönül isterdi ki Samsunspor maçında sayılmayan gol olsun, Samsun maçını kazanalım. Benim atmamdan fazlaca grubun kazanması fazlaca daha bedelli. VAR ile gollerimiz iptal olmasa bugün epey farklı şeyler konuşacaktık. Üsttekilerle baş başa olacaktık. Altay maçında da iki gol atmam epey değerli değil. Grubun galip gelmesi daha değerli. Her hafta üstüne koyarak ilerlediğimizi düşünüyorum. Grup olarak biraz geç toplandık. Herkes birbirine daha fazla alıştıkça, birbirini tanıdıkça daha uygun oyunlar oynayacağımızı düşünüyorum.”
Eyüpspor’un lig başkanı olduğunu hatırlatan tecrübeli forvet, “Gönül ister ki bu maçta gol atayım ve kazanalım. Gol atmasam da bir daha kazanalım. Çok kıymetli bir maç. Bu sene birinci kere üst üste iki maç kazandık. Umarım bunun devamı Eyüpspor maçı ile gelir. Eyüpspor âlâ bir kadro, biz de güzel bir grubuz. Hoş bir maç olacak. Bu maça uygun bir biçimde hazırlanıyoruz, inşallah galibiyeti alan taraf oluruz.” değerlendirmesinde bulundu.