Kylie Jenner röportajda doğum sonrası depresyondan bahsediyor

Beykozlu

New member
Ev
Haberler
Kardashian klanı: Kylie Jenner röportajda doğum sonrası depresyondan bahsediyor

“Bu anlarda bunun hiç bitmeyeceğini düşünüyorsunuz”: Reality yıldızı Kylie Jenner, doğumundan sonraki zor dönemi anlatıyor ve tüyolar veriyor.

Reality yıldızı Kylie Jenner, doğum sonrası depresyon deneyimini paylaşıyor ve diğer annelere cesaret verici sözler gönderiyor.

25 yaşındaki İtalyan Vanity Fair’e verdiği bir röportajda, “O anlarda bunun asla bitmeyeceğini, vücudunuzun asla eskisi gibi olmayacağını düşündüğünüzü biliyorum.” “Bu aşamadaki hormonlar, duygular sizden çok çok daha güçlü ve büyüktür.”

Jenner, kızının ve oğlunun doğumundan sonra doğumdan sonra depresyon geçirdiğini açıkladı. “İlk sefer çok zordu, ikincisi daha idare edilebilirdi.”

Jenner: “Üç hafta aralıksız ağladım”

Benzer durumdaki annelere, “acı verici olsa bile” bir şeylere üzülmemelerini ve duygularını tam olarak o anda yaşamalarını tavsiye ediyor. “Risk, anne olmakla ilgili tüm güzel şeyleri de kaçırmanızdır.”

Jenner’ın beş yaşındaki kızı Stormi ve rapçi Travis Scott’tan bir yaşındaki oğlu Aire var. Daha önce doğum sonrası psikolojik sorunlardan bahsetmişti. Geçen yaz The Kardashians hakkında konuşurken, “Yeni bir bebeğim oldu ama yaklaşık üç hafta durmadan ağladım” dedi.