“Taraftarlarımızı çayımızı almaya davet ediyorum”

Erdemitlee

Global Mod
Global Mod
Spor Toto 1. Lig gruplarından Yılport Samsunspor’a ek gelir sağlayacak “Taraftar Çayı”nın tanıtımı gerçekleştirildi.
Yılport Samsunspor Kulübü Derneği Lider Vekili Savaş Boyar, Nuri Asan Tesisleri’nde düzenlenen tanıtım toplantısında, taraftar çayının kulübe katkı sağlayacağını söylemiş oldu.
Bir firma ile anlaşarak Yılport Samsunspor markası ismi altında taraftar çayı çıkardıklarını anlatan Boyar, “Cumhuriyet’in kuruluşunun 100. yılında kentimizin markaları futbol ve basketbol gruplarımıza şampiyonluklar hayli yakışacak ve inşallah gerçekleşecek. Yılport Samsunspor Kulübü Derneği olarak imzaladığımız bu proje, derneğimize maddi ve manevi katkı sağlayacak. Maddi katkı bir gelir olacak, manevi katkı da ekibimizin güzide renkleriyle piyasada bir çay satışı gerçekleşmiş olacak. Bu kampanyanın ileriki senelerda da sürmesini diliyoruz. Yılport Samsunsporlu olarak birinci kez bu biçimde bir tertiple çayımızın hanelere girmesi bizleri memnun ediyor. Taraftarlarımızı çayımızı almaya davet ediyorum.” diye konuştu.
Dernek idare konseyi üyesi İstek Uslu ise taraftar çayının yarından itibaren raflarda yerini alacağını belirterek, “Bir yudum çayda biz de varız, sloganı ile kulübümüze katkı sağlayacak olan çayı, evvel kentimizde daha sonra Türkiye’nin dört bir yanında yaşayan Samsunsporlular hatta başka taraftarların da damak tadına sunduk. Birinci sınıf kalitede olan çayımıza her kısmın ilgi göstereceğini ve bilhassa grubuna Samsunsporluların bu biçimde sahip çıkacağına inanıyoruz.” tabirlerini kullandı.
Samsunspor İcra Heyeti Üyesi Soner Soykan da muahedenin herkese güzel olmasını diledi.
Tanıtım toplantısında Yılport Samsunsporlu futbolcu Celil Yüksel ile basketbol kadrosunun oyuncuları da hazır bulundu.