“Yapılması gereken her neyse yapmaya hazırım”

Erdemitlee

Global Mod
Global Mod
Spor Toto 1. Lig’in 18. haftasında alanında Altaş Denizlispor’a 3-2 yenilen Adanaspor’un teknik sorumlusu Eyüp Arın, “Maçtan daha sonra liderimle da görüşeceğim. Kendim ile alakalı yapılması gereken her neyse onu yapmaya hazırım.” dedi.
Arın, maçın akabinde düzenlenen basın toplantısında, öyküsü hayli farklı bir maç oynadıklarını söylemiş oldu.
Biroldukça gol durumunu değerlendiremediklerini belirten Arın, şunları kaydetti:
“Maçın başlangıç düdüğüyle girdiğimiz gol durumunu değerlendiremedik lakin ardına yediğimiz golle geriye düştük. yeniden oyundaki üstünlüğümü ele aldığımız sırada kontradan yediğimiz golle iki farklı geriye düştük. Oyunsal olarak baktığımızda üstün göründüğümüz ve istatistiklere baktığımızda her tarafıyla üstün oynadığımız bir maç oynadık. Ama bu skora yansımadıktan daha sonra istediğin kadar istatistiklerde düzgün ol. Geçerli olan skor tabi.”
Önemli bir maçı kaybettiklerini lisana getiren Arın, “Çok üzgünüm ve epey üzgünüz. Lakin kendimi de eleştiriyorum. Maçtan daha sonra liderimle da görüşeceğim. Kendim ile alakalı yapılması gereken her neyse onu yapmaya hazırım.” diye konuştu.
Denizlispor cephesi
Denizlispor Teknik Yöneticisi Giray Bulak ise, güzel oynadıklarını ve güzel çaba ettiklerini söylemiş oldu.
Puana fazlaca gereksinimlerinin olduğuna dikkati çeken Bulak, şu tabirleri kullandı:
“Adanaspor’u tebrik ediyorum fazlaca güzel oynadılar. Gidip gelen bir maç oldu. Kendi alanında kaybetmeyen bir Adanaspor’u yendik. Biz de deplasmanlarda kazanamayan kadroyduk. Bugün birinci sefer kazandık. Sanırsam Adanaspor’da alanında birinci sefer yenildi. Bu bakımdan kıymetli maçlar. Değerli puanlar. Oyuncularımı kutluyorum.”