Aboubakar’ın menajerinden transfer açıklaması! Fenerbahçe…

Felaket

New member
Beşiktaş’ın golcüsü Vincent Aboubakar’ın menajeri Pini Zahavi, Sabah’a bir açıklama yaparak Aboubakar’ın transfer sürecini anlattı.

ABOUBAKAR 677 GÜN daha sonra DÖNDÜ

Spor Toto Üstün Lig’in 21. haftasında alanında Alanyaspor ile karşılaşan Beşiktaş’ta Vincent Aboubakar, 677 gün daha sonra siyah-beyazlı formayı bir daha giydi. Wout Weghorst’un ekipten ayrılması ile bir arada transfer edilen 31 yaşındaki oyuncu, Vodafone Park’ta en son 21 Mart 2021 Fenerbahçe karşılaşmasında forma giymişti. Kamerunlu yıldız oyuncu, Alanyaspor karşısında 85 dakikada alanda kaldı. Müsabakanın akabinde Vincent Aboubakar ve Dele Alli, Beşiktaşlı taraftarlara 3’lü çektirdi.

SERGEN YALÇIN BENZETMESİ

Vincent Aboubakar’ı Sergen Yalçın’a benzeten Nihat Kahveci, “Taraftarlar fazlaca keyifli. Bazıları Aboubakar tasaları de sildi. Kimi formalar vardır birtakım oyunculara yakışır. Sergen Yalçın örneğin, Galatasaray’da oynadı, Fenerbahçe’de Trabzonspor’da oynadı fakat ona daima Beşiktaş forması yakıştı. Aboubakar da o denli, Beşiktaş forması yakıştı. Öbür bir kimliğe bürünüyor Aboubakar Beşiktaş’ta. Bugünkü oynuyla da umut verdi” diye konuştu.

ABOUBAKAR: FENERBAHÇE MENAJERİMLE GÖRÜŞTÜ

Aboubakar, geçen hafta düzenlenen basın toplantısında Fenerbahçe’nin Transfer için menajeriyle görüştüğünü söylemişti.
“Fenerbahçe menajerimle konuştu lakin ben Fenerbahçe, Galatasaray yahut Başakşehir’e gitmek için buradan ayrılmam. Bu hainlik olur. Buraya karşı hayli kıymetli hisler hissediyorum. Bütün gruplara hürmetim var lakin Türkiye’de yalnızca Beşiktaş’ta oynarım.”

SELAHATTİN BAKİ: TEMASIMIZ OLMADI

Fenerbahçe Yöneticisi Selahattin Baki, Aboubakar’ı istedikleri istikametindeki haberler hakkında; “Rakibimizin oyuncusu için ‘Doğru söylemiyor’ demek istemem ancak Fenerbahçe’den ne lider, ne yönetici ne de futbol departmanından hiç bir biçimde temasımız olmadı. Olsa olsa Fenerbahçe ismini kullanan bir menajer kendisine ulaşmış olabilir. Aboubakar’ı Beşiktaş’a getiren menajerlerin Türkiye ayağından biri bana bildiri atıp ‘Bu dedikoduları biz çıkarmadık’ dedi.” diye konuşmuştu.

MENAJERİ TRANSFER SÜRECİNİ ANLATTI!

Beşiktaş’ın golcüsü Vincent Aboubakar’ın menajeri Pini Zahavi, Sabah’a bir açıklama yaparak Aboubakar’ın transfer sürecini anlattı.
“Aboubakar’a İspanya ve İngiltere’den teklifler aldı. Al Nassr’dan ayrılması halinde aklında daima Beşiktaş’a gitmek vardı ve birinci tercihi daima Beşiktaş’tı. Meskenine, kalbinin ilişkin olduğu ve kupalar kazandığı kulübe dönmeyi arzuladı. Beşiktaş haricinde bir kulüple konuşmadık, temas bile etmedik. Aboubakar burayı daima konutu üzere gördü. Bu transfer için lider ve sportif yönetici her şeyi yaptı.”