Adam Penzberg'de okula gidiyor ve aniden ölüyor

Beykozlu

New member
47 yaşındaki bir adam Perşembe günü Yukarı Bavyera'nın Penzberg kentindeki bir meslek okuluna başlangıçta bilinmeyen bir maddeyle girdi ve kısa süre sonra hastanede öldü. Bir polis sözcüsü dpa'ya, olaydan sonra okuldaki sınıfın en azından bir kısmının baş ağrısı ve solunum sorunları bildirdiğini söyledi. Tıbbi bakım aldılar.

Tehlikeli bir madde olup olmadığı uzun süredir belirsiz olduğundan, 47 yaşındaki kişinin kaldırıldığı Murnau Kaza Hastanesi'nin acil servisi kapatıldı.

Murnau'daki acil servis kapatıldı: Bilinmeyen madde buydu


Perşembe akşamı geç saatlerde maddenin sodyum azit olduğu ortaya çıktı. Kliniğin tıbbi direktörü Fabian Stuby bir basın toplantısında, yutulması halinde “küçük miktarlar bile ölüme yol açabilir” dedi.

Akşam da şöyle denildi: 47 yaşındaki adamın içinde 'beyaz, toz benzeri bir madde' bulunan bir şişe vardı. Başlangıçta ne olduğu belli olmadığından, maddeyi incelemek üzere Münih itfaiye teşkilatından bir ekip çağrıldı. Polis operasyonları müdürü Andreas Nieß, polisin kendisi de hemşirelik okulunda öğrenci olan adamın “burayı yaşamına son vermek için kullandığını” varsaydığını söyledi.


Günaydın Berlin
Bülten

Kayıt olduğunuz için teşekkürler.
E-postayla bir onay alacaksınız.
 
Üst