Anna Wintour, Kardashians’ı davet etmiyor mu?

Beykozlu

New member
Ev
Spor Dalları
Met Gala hakkında Zoff: Anna Wintour Kardashianları dışarı mı davet ediyor?

Met Gala, prestijli bir etkinlik olan “Modanın Süper Kasesi” olarak kabul edilir. Söylentilere göre Vogue patronu Wintour bu yıl konuk listesini temizlemek istiyor.


Anne Vorvorringer

Her zaman koşuşturma: Kardashian klanı 2019 Met Gala'da.


Her zaman koşuşturma: Kardashian klanı 2019 Met Gala’da.Kristin Callahan/Everett Koleksiyonu/imago


Met Gala, yılın en abartılı ve göz alıcı moda etkinliklerinden biridir. Mesele sadece görmek ve görülmek değil. Her yıl Mayıs ayının ilk Pazartesi günü düzenlenen Super Bowl of Fashion da önemli bir yardım etkinliğidir. 1948’den beri New York’taki Metropolitan Museum of Art Kostüm Enstitüsü yararına bağış toplama balosu düzenleniyor. Bağış toplama galası yalnızca 2022’de 17,4 milyon ABD doları getirdi.


Davetiyeler çok rağbet görüyor, Hinz ve Kunz ne Vogue’un ortak düzenlediği etkinliği karşılayabilir ne de davetli listesine girme şansları olabilir. Halıda yürümek için şişkin bir çanta (sadece galaya katılmak için 30.000 $) ve ışıltılı bir isim, moda, film, tiyatro, müzik, spor veya politika dünyasında A-list ünlü statüsü gerekir.


Geçen yıl, gerçeklik ikonu Marilyn Monroe elbisesi giydiği için özellikle Kim Kardashian halının konuşmasıydı. Kardashian, Jean Louis yaratılışına uyum sağlamak için üç haftada yedi kilodan fazla kaybetmişti. Ertesi gün gazeteler “Dünyanın en pahalı elbisesini giydi” manşetini attı. Sonunda, tarihi elbisenin küçük aşınma izleri olduğu söyleniyor.


Kim Kardashian, Mayıs 2022'de In America: An Anthology of Fashion temalı elbisesiyle.


Kim Kardashian, Mayıs 2022’de In America: An Anthology of Fashion temalı elbisesiyle.Evan Agostini/Invision/AP42 yaşındaki oyuncunun görünüşü, yanında eski erkek arkadaşı Pete Davidson olduğu için de bir konuşma konusu oldu. Sonuç olarak, etkinlik için bir dikkat artırıcıydı ki bu aslında US Vogue’un genel yayın yönetmeni Anna Wintour için doğru olmalıydı.


Ancak şimdi Wintour’un Kardashian klanının bu yılki Met Gala’ya katılmasını istemediğine dair söylentiler dolaşıyor. Genellikle iyi bilgi sahibi olan ünlü bir haber sitesi Page Six, Vogue patronunun galanın planlanan davetli listesini sıkı sıkıya tuttuğunu ve Kardashians’ın bu sefer orada olmaması gerektiğini yazıyor.


Gözü konuk listesinin üzerinde: Anna Wintour


Gözü konuk listesinin üzerinde: Anna Wintour Lewis Joly/APSon zamanlarda, “Modanın Süper Kasesi” de sık sık içeriden kişiler tarafından eleştirildi: artık etkileyiciler tarafından istila edildi. Katı Vogue patronunun bu tür gelişmelere bir son vermek ve etkinliği yeniden daha özel ve kaliteli hale getirmek istemesi oldukça olasıdır. Ve bu projede Kardashians onun için çok değersiz. Wintour’un, Kim Kardashian ve kız kardeşlerini hiçbir zaman özellikle sevmediği söyleniyor.


Organizatörden, muhtemelen dünyanın en ünlü ünlü klanının bu kez “Karl Lagerfeld: A Line of” sloganıyla 1 Mayıs’ta yapılacak Met Gala’ya gelmesine gerçekten izin verilip verilmediğine dair resmi bir açıklama yok. Güzellik”. 032c dergisinden Brenda Weischer gibi moda uzmanları, Kardashians’ın gerçekten davetsiz olduğundan şüphe ediyor – sonuçta, ünlü aileyi gala için giydirecek tasarımcılara çoktan karar verildi.


Hangi tasarımcıların onları giydirdiğini bilmeden bu “MET galasında kardashian yok” makalelerini ve tweet’lerini okumak… komik

— brenda (@brendahashtag) 10 Mart 2023

Kim Kardashian Met Gala’ya ilk kez 2013 yılında ilk çocuklarına hamileyken eşi Kanye West ile katıldı ve o zamandan beri galanın müdavimi oldu. Kız kardeşleri Khloé ve Kourtney Kardashian geçen yıl ilk kez katıldılar – anne Kris Jenner ve hit kız kardeşler Kylie ve Kendall Jenner dahil olmak üzere tüm aile kırmızı halıda ilk kez birlikte yürüyordu.
 
Üst