Berlin-Marzahn: Eski metro kalıntılarında yangın

Beykozlu

New member
Pazar akşamı Marzahn-Hellersdorf'taki bir harabede yangın çıktı. Görgü tanıkları, saat 18:15 civarında Beilsteiner Strasse'deki eski Metro pazarından duman yükseldiğini fark etti. Marzahn-Hellersdorf bunu CANLI olarak bildirdi. Berlin itfaiye teşkilatı hemen müdahale etti ve çok sayıda itfaiye aracı, bir döner merdiven ve bir komuta aracıyla olay yerine geldi.

Operasyona profesyonel itfaiye teşkilatının yanı sıra Kaulsdorf gönüllü itfaiye teşkilatı ve Hohenschönhausen gönüllü itfaiye teşkilatı da katıldı. İtfaiye operasyon müdürü durumu araştırdıktan sonra harabelerin arka kısmında bir yangın keşfetti. Kaulsdorf gönüllü itfaiye teşkilatından itfaiye ekipleri, profesyonel itfaiye teşkilatı ile birlikte binadaki birkaç metrekarelik çöpü söndürdü. Operasyon sırasında herhangi bir kişi yaralanmadı.

Operasyona Kaulsdorf gönüllü itfaiye teşkilatının yanı sıra Hohenschönhausen gönüllü itfaiye teşkilatı ve Marzahn profesyonel itfaiye teşkilatı da katıldı. Polis olası bir kundaklama olayıyla ilgili soruşturma başlattı. Zaten 19 Nisan'da metro kalıntılarında yangın çıkmıştı.

Kaynak: Marzahn-Hellersdorf CANLI


Makalenin oluşturulmasında yapay zeka teknolojileri kullanıldı.
 
Üst