Berlin'deki performans tehlikede mi?

Beykozlu

New member
Pop şarkıcısı Vicky Leandros, Cuma günü Hannover'deki konserinde tökezledi ve sahneden düştü. Etkinliğin sonuna doğru 71 yaşındaki oyuncu, ışıltılı elbisesi ve yüksek topuklu ayakkabılarıyla “Hayatı seviyorum” şarkısını söylerken sahnenin kenarına çok yaklaşarak seyircilerin arasına düştü. Biletleri tükenen kubbe salonundaki birkaç kişi hemen yardımına koştu.

Organizatör Semmel Konserleri'nin cumartesi günü yaptığı açıklamaya göre yerli Yunanlı, “Yaralanmadığım için çok şanslıydım ve koruyucu meleğime teşekkür ediyorum” dedi. Bir süre sonra tekrar sahneye çıkan sanatçı, büyük alkışlar eşliğinde konserine devam etti.

Konser sonrasında dahi şu ana kadar herhangi bir sakatlık veya ağrı yaşanmadı. Pazartesi günkü veda turunun bir sonraki durağı Berlin'deki biletleri tükenen Friedrichstadt-Palast'ta bu nedenle tehlikede değil. Bunu sabırsızlıkla beklediğini söyledi.

Şarkıcı 50 yılı aşkın süredir sahnede. Leandros, diğer şeylerin yanı sıra, “Theo, We We We Go to Lodz” gibi şarkılarıyla tanınıyor. 1972'de Lüksemburg adına Eurovision Şarkı Yarışmasını “Après toi” adlı şarkısıyla kazandı.

Günaydın Berlin
Bülten

Kayıt olduğunuz için teşekkürler.
E-postayla bir onay alacaksınız.