Beyçimento Bandırmaspor’da Mesut Bakkal devri

Erdemitlee

Global Mod
Global Mod
Spor Toto 1. Lig gruplarından Beyçimento Bandırmaspor’da, Mustafa Gürsel ile yolların ayrılmasının akabinde boşalan teknik yöneticilik koltuğuna Mesut Bakkal getirildi.

Kentteki bir kafede Bakkal için düzenlenen imza merasiminde konuşan Kulüp Lideri Onur Göçmez, değişikliklerin vakit zaman gerekli olduğunu söylemiş oldu.
Bundan daha sonra yola Mesut Bakkal ile devam edeceklerini tabir eden Göçmez, “Geçen yılın üzerimizdeki baskısını yeterli yönetemedik. Ne yapmamız gerektiğini fazlaca âlâ biliyoruz. Bize ‘Hedefiniz ne?’ diye soruyorlar. Amacımız âlâ yol almak. Gaye koymak kolay fakat kıymetli olan ne kadar ilerleyebildiğindir.” diye konuştu.
Bordo-beyazlı takımın yeni teknik yöneticisi Mesut Bakkal da Bandırmaspor ile kısa bir süre görüşerek mutabakata vardıklarını kaydetti.
Bandırmaspor’un düzgün işler yapacağına inandığını aktaran Bakkal, şunları kaydetti:
“Geçen yıl final oynayan bir ekip. Beklentilerin yüksek olduğu noktada sonuçlar gelmeyince problem oldu. Bandırmaspor, uzun vadede güzel işler yapılacak bir kulüp. Hayaller ve amaçlar konusunda çorbada tuzum olacaksa bu da bana memnunluk verecektir. Muahedemiz 15 dakika sürmedi. Güzel şeyler yapacağına inandığım bir idare ve ekip var. Hepimize güzel olsun diyorum. Herkese teşekkür ediyorum.”
Konuşmaların akabinde Bakkal, dönem sonuna kadar sürecek mukaveleyi imzaladı.