Boluspor’da Karafırtınalar periyodu

Erdemitlee

Global Mod
Global Mod
Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Beypiliç Boluspor’da teknik yöneticilik nazaranvine getirilen Sait Karafırtınalar’la 2 yıllık sözleşme imzalandı.
Sait Karafırtınalar için Karaçayır Mahallesi’nde bulunan kulüp tesislerinde lider Savaş Abak’ın da iştirakiyle imza merasimi düzenlendi.
Törende konuşan Boluspor Kulüpü Lideri Savaş Abak, ligin bu yıl ağustos ayının birinci haftası başlayacağına dikkati çekerek, “Biz de hoca tercihimizi biraz erken yapalım istedik. Sait Hoca’yı Bolu topluluğu, taraftar daha evvelinde biliyor. Kendisiyle 2 yıllık kontrat yaptık. Hocamızın ve Boluspor’un gayeleri var. Kendisine Boluspor hakkında bilgiler de verdik. Mali tabloyu bilmek hocamızın hakkıdır. Mutabakata vardık. İnşallah Boluspor topluluğu için iyi uğurlu olur.” diye konuştu.
Daha evvel Boluspor ile çalıştığını hatırlatan Sait Karafırtınalar ise “Camiayı ve beklentileri biliyoruz. Burada daha evvelki çıtamız devasa yükseklikte. Biz de inşallah bu çıtayı aşmayı hedefliyoruz. Grubumla bir arada elimizden ne geliyorsa yapıp, bunu hayata geçirmek istiyoruz. Bunun taraftarın takviyesi ve topluluğun birleşmesiyle daha kolay olacağını düşünüyorum. İnşallah hoş şeylere imza atarız.” sözlerini kullandı.
Karafırtınalar, kendilerini hoş bir dönemin beklediğini, Bolu halkını da tribünlerde görmek istediklerini kelamlarına ekledi.
İmza merasimine, Bolu Belediye Lideri Tanju Özcan, yöneticiler ve taraftarlar da katıldı.
 
Üst