“Boluspor’u şiddetli bir müddetçte devraldık”

Erdemitlee

Global Mod
Global Mod
Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Beypiliç Boluspor’un kulüp lider yardımcısı Kamuran Avcı, maddi olarak önemli kahırların olduğu bir periyotta yükün altına girdiklerini söylemiş oldu.
Kulüp tesislerinde lideri Savaş Abak, genel sekreter Şahin Ertem, lider yardımcısı Kamuran Avcı, idare şurası üyeleri Kaan Semercioğlu, Hakan Özsoy ve Mahmut Çimender’in iştirakiyle basın toplantısı düzenlendi.
görüşmede konuşan Kamuran Avcı, epey sıkıntı durumda bulunan Boluspor’u güçlü süreçte devraldıklarını lisana getirdi.

“Boluspor’a yakışır hale getireceğiz”
İlk işlerinin tesisleri gezerek mevcut problemleri tespit etmek olduğunu anlatan Avcı, “Tesislerde epeyce büyük kasvet var. Hem A kadro tıpkı vakitte altyapı tesislerinde tadilat çalışmalarına başladık. Liderin özel talimatı, altyapı ve toplumsal tesislerin yaşanabilir hale getirilmesi. En kısa vakitte tesislerimizi Boluspor’a yakışır hale getireceğiz.” dedi.
Avcı, tüm idare konseyi üyelerinin önemli güç ve güç birliği ortasında çaba edeceklerini belirterek, sorunların farkında olduklarını, hepsinin tahlile kavuşturulacağını aktardı.
Kongrenin akabinde transfer komitesinin süratli biçimde çalışmaya başladığını aktaran Avcı, “Hemen hoca işini bitirdik. Topluluğumuza güzel olur inşallah. Sait (Karafırtınalar) Hoca bizim bildiğimiz, Bolu’nun bildiği birisi. Bizim durumumuzda en güzel hocayı transfer ettiğimizi düşünüyoruz. Bu kadar güç, maddi olarak önemli külfetlerin olduğu devirde çıktık ve bu yükün altına girdik. Hiç kimsenin kaygısı olmasın. Biz bu yükün altından kalkarız.” değerlendirmesinde bulundu.
Avcı, bu kuvvetli süreçte basın ve taraftarın da dayanağını beklediklerini kelamlarına ekledi.,
 
Üst