Brandenburg ilkokul öğretmeninin çocukları taciz ettiği söyleniyor

Beykozlu

New member
Çarşamba gününden itibaren bir öğretmen, çocuklara yönelik cinsel istismardan Frankfurt (Oder) bölge mahkemesine hesap vermek zorunda kalacak. Cumhuriyet savcısı onu 29 davayla suçluyor.


Çarşamba gününden itibaren bir ilkokul öğretmeni, çocukların cinsel istismarı nedeniyle Frankfurt (Oder) bölge mahkemesinde hesap vermek zorunda kalacak. dpa


Doğu Brandenburg’dan bir ilkokul öğretmeni, önümüzdeki Çarşamba gününden itibaren Frankfurt’taki (Oder) bölge mahkemesinin ceza dairesine hesap vermek zorunda kalacak. Savcı, adamı başka şeylerin yanı sıra çocuklara yönelik cinsel istismarla da suçluyor. Eğitimcinin Ağustos 2018 ile Mart 2022 arasında 29 sanık eylemi işlediği söyleniyor. Bölge mahkemesi, sanıklara şimdiden geçici mesleki yasaklama uygulandığını duyurdu.

İddianameye göre, adamın bazı durumlarda ilkokuldaki öğrencileri kucağına alıp tişörtlerinin altında göğüslerini, karınlarını ve sırtlarını okşadığı söyleniyor. Bir vakada, öğretmenin soyunma odasında bir öğrencinin mahremiyetine dokunduğunu söyledi. Ayrıca beden eğitimi dersinde birkaç kızın kalçasını tuttuğu söyleniyor.

Pedofil, komşunun çocuğunu istismar etti: Altı yıl hapis ve tedbir amaçlı gözaltı

Pedofil, komşunun çocuğunu istismar etti: Altı yıl hapis ve tedbir amaçlı gözaltı
  • hisseler
Bir vakada, öğretmen de saldırı ile suçlanıyor. Bir öğrenciyi boynundan o kadar sert bir şekilde yakaladığı ve çocuğun bayıldığı söyleniyor.

Süreç için şu anda dokuz günlük müzakereler planlanıyor. Yalnızca Haziran ayında beş işlem günü vardır. Bu nedenle 21 Temmuz’da bir karar açıklanabilir. Halkın çocukları korumak için duruşmanın bazı günlerinde dışlanması pek olası değildir. Özellikle kız ve erkek çocukların mahkemede tanık olarak dinlenmesi gerektiğinde.
 
Üst