Çaykur Rizespor Kulübünün yeni lideri İbrahim Turgut oldu

Erdemitlee

Global Mod
Global Mod
Spor Toto 1. Lig takımlarından Çaykur Rizespor’da kulüp başkanlığına İbrahim Turgut seçildi.
Çaykur Rize Gençlik ve Spor Kulübü Derneği 92. olağanüstü Genel Heyet Toplantısı, İsmail Kahraman Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.
Tek listeyle gidilen seçimde İbrahim Turgut, kullanılan 72 oyun tamamını alarak Çaykur Rizespor’un 37. lideri oldu.
bir daha aday olmayan eski lider Tahir Kıran, yaptığı konuşmada, Turgut ve idaresine muvaffakiyetler dileyerek, “Bu bir bayrak yarışı. Biz bayrağı pahalı bir arkadaşımıza devrediyoruz. Sayın İbrahim Turgut takımıyla birlikte taşın altına ellini koydu. Onlara istedikleri her türlü bilgiyi vermeye hazırız.” dedi.
İbrahim Turgut ise geçmişten ders alıp yeni devirde güçlenerek daha başarılı olmak için vazifeye geldiklerini söylemiş oldu.
Birlik ve birlikteliğin kıymetine dikkati çeken Turgut, “Çaykur Rizespor’un kaybedecek bir dakikası bile yoktur. Bugün dört elle kadroya sahip çıkmalıyız. İdare, ekip ve taraftarı bir bütündür. İrtibatı güçlendirerek topluluğun tüm paydaşları ile fikir alışverişi ortasında olacağız. Çaykur Rizespor bir arada sevinen, birlikte üzülenlerin ekibidir. Bu bağlamda birlik içerisinde, altyapıdan üst yapıya bir bütünlük içerisinde muvaffakiyete ulaşrmak için çalışacağız.” tabirlerini kullandı.
 
Üst