Çocuk ve gençlere yönelik futbol turnuvası

Beykozlu

New member
Berlin Street Cup 2024 yaklaşıyor: Futbolsever tüm çocuklar ve gençler düzenlenen futbol turnuvasına katılmaya davet ediliyor. Etkinlik, ortaklar Fair Kick Besser, Steglitz spor merkezi ve Hertha BSC'nin yanı sıra Berlin'deki çeşitli gençlik eğlence tesislerinin işbirliğiyle oluşturuldu. Berlin'deki SPD parlamento grubunun spor politikası sözcüsü Dennis Buchner, etkinliği Perşembe günü Facebook sayfasında duyurdu.

13 yaşına kadar genç futbol yetenekleri ve 14 yaşına kadar (14 dahil) kızlar dört eleme turnuvasına katılmaya davet ediliyor. En iyi takımlar daha sonra büyük final turnuvasına katılmaya hak kazanır. Sportif tutkunun yanı sıra adalet ve takım ruhu da odak noktasıdır. Futbol akademisinden bir koçla özel yetenek eğitimi de dahil olmak üzere kazanılacak ödüller var.

Eleme turnuvaları şu tarihlerde ve yerlerde gerçekleşecek: 25 Mayıs'ta Wedding'de, 15 Haziran'da Prenzlauer Berg'de, 13 Temmuz'da Charlottenburg'da ve 7 Eylül'de Neukölln'de. İlgilenen herkes Berlin Street Cup web sitesinden turnuvalara kayıt yaptırabilir.

Kaynak: Facebook'ta Dennis Buchner


Makalenin oluşturulmasında yapay zeka teknolojileri kullanıldı.
 
Üst