Çocuklar tren bağlantısına biniyor

Beykozlu

New member
Ev
Haberler
Hayatı tehdit eden eylem: erkek çocuklar tren bağlantısına biniyor

Gençler bir RE4’ün dışına bindiler. Sürücü fark etti ve durdu. Çocuklar kaçmaya çalıştı ama tutuklandı.


03/16/2023 | 03/16/2023 – 18:22 tarihinde güncellendi


Bölgesel bir trenin lokomotif tamponu: Üzerinde Brandenburg’dan iki çocuk vardı – yaşamı tehdit eden bir eylem.Steinach/imagoDallgow-Döberitz–Havelland bölgesinde iki çocuk bir trenin dışına bindi. Federal polisin Perşembe günü yaptığı açıklamaya göre, 13 yaşındaki ve 15 yaşındaki çocukların Dallgow-Döberitz’deki RE4 treninin sözde tamponuna Çarşamba öğleden sonra bindikleri söylendi. Polise göre tampon, iki vagon arasında bağlantı görevi görüyor. Buna göre, motor sürücüsü Buschow’da plansız bir şekilde durdu. Çocuklar kaçmaya çalıştı ancak alarma geçen polis ekipleri tarafından tutuklandı.Çocuklar zarar görmedi ve bilgilendirildikten sonra yasal vasilerine teslim edildi. 15 yaşındaki demiryolu trafiğine tehlikeli müdahaleden soruşturuluyor. Trenin plansız durması nedeniyle gecikmeler yaşandı.


Lütfen taklit etmeyin!
🚨


13 ve 16 yaşındaki erkek çocukların Dallgow-Döberitz’de trene bindikleri ve ardından RE 4 tamponuna bindikleri söyleniyor. Buschow’da durduktan sonra, @PolisBB kaçan küçükleri yakalayın.

Diğer her şey: https://t.co/F2kT6AAKxm

— Berlin Federal Polisi (@bpol_b) 16 Mart 2023

Federal polis, demiryolu sistemlerinde oynamaya karşı uyardı. Çocuklar ve gençler, öncelikle maceraya susamışlık veya yanlış anlaşılan cesaretler nedeniyle kendilerini ve başkalarını defalarca riske atıyorlar.


bilgi kutusu resmi
 
Üst