Denizlispor idaresinden devam sonucu

Erdemitlee

Global Mod
Global Mod
Spor Toto 1. Lig takımlarından Denizlispor’un kulüp lideri Mehmet Uz, idare konseyi olarak bakılırsave devam edeceklerini bildirdi.
Uz, yaptığı yazılı açıklamada, geçen yıl ağustos ayında kayyuma kalma tehlikesiyle karşı karşıya kalan kulüpte nazaranve geldiklerini ve ekibi ligde tutmayı başardıklarını belirtti.

“Kulübü belirsizliğe sokmama için devam edeceğiz”
Sezonun bitmesinin akabinde idarede kalıp kalmama konusunda kıymetli görüşmeler yaptıklarını vurgulayan Uz, “Bu görüşmelerde şahsıma ve idare şurasına takviye konusunda olumlu sonuçlarla ayrıldık. Bunun yanı sıra vazifeye devam etmem konusunda kamuoyundan da büyük takviyeler geldi. Yaptığımız istişareler kararında kulübümüzü yeni bir belirsizliğe sokmamak için nazaranve devam etme sonucu aldık.” değerlendirmesinde bulundu.
Denizlispor’un kongrelerle kaybedecek vaktinin olmadığını belirten Uz, şunları kaydetti:
“Bir gün değil, bir saat bile vakit kaybetmemek gerekiyor. Mevcut takımımızı korumak için oyuncularımızın alacaklarını ödeyip, ekibimizi haziran ayı sonunda toplamak ve yeni dönem hazırlıklarına başlatmak istiyoruz. Bu mevzuda çalışmalarımız devam ediyor. Kısa vadeli bu maksadımızın akabinde orta ve uzun vadeli planlarımızın da çalışmalarını sürdüreceğiz. Bu çalışmalarımızın içinde şirketleşme çalışmaları da olacak. Mevcut idaredeki birtakım arkadaşlarımızdan iş yahut özel sebepleri ötürüsıyla vazife almayı düşünmeyenler olduğu takdirde kendilerine teşekkür ederek yollarımızı ayırabiliriz.”
 
Üst