Pendikspor şampiyonluğu bu biçimde kutladı

Erdemitlee

Global Mod
Global Mod
TFF 2. Lig Beyaz Küme’den Spor Toto 1. Lig’e yükselen Pendikspor, şampiyonluğunu kutladı.
Dönemin bitimine 5 maç kala Spor Toto 1. Lig’e yükselmeyi garantileyen ve geçen hafta oynanan Pazarspor müsabakasının akabinde şampiyonluk kupasını alan Pendikspor, oyuncular ve teknik takımı taşıyan üstü açık otobüsle ilçede çeşit attı.
çabucak sonrasında taraftarlar, Pendik kıyısında kurulan ve yaklaşık 5 bin kişinin bulunduğu kutlama alanına gelen kırmızı-beyazlı kafileyi tezahüratlar ve meşaleler eşliğinde karşıladı.
Pendik Belediye Lideri Ahmet Cin, Pendikspor Kulübü Lideri Mustafa Şahinyılmaz, idare konseyi üyeleri, oyuncular ve teknik takım, tek tek anons edilerek sahneye çıktı. Sahnede kupayı kaldırarak taraftarları selamlayan kırmızı-beyazlılar, şampiyonluk coşkusu yaşadı.
Burada yaptığı konuşmada kulüp idaresi, teknik yönetici Osman Özköylü ve oyunculara teşekkür eden Pendik Belediye Lideri Ahmet Cin, yeni dönem planlamalarını yaptıklarını ve sağlam adımlarla ilerleyeceklerini belirterek Spor Toto 1. Lig’de gruba muvaffakiyetler diledi.
Pendikspor Kulübü Lideri Mustafa Şahinyılmaz ise şiddetli bir sureci geride bıraktıklarını kaydederek şampiyonlukta emeği geçen herkese teşekkür etti.
Kutlama kapsamında Murat Dalkılıç ve Simge Sağın konser verdi.
 
Üst