Sakaryaspor’da Taner Taşkın periyodu başladı

Erdemitlee

Global Mod
Global Mod
Spor Toto 1. Lig gruplarından Sakaryaspor’da, Serkan Özbalta’dan boşalan teknik yöneticiliğe Taner Taşkın getirildi.
Kulübün Rüstemler Tesisleri’nde düzenlenen merasimde kontrata imza atan Taşkın, gazetecilere yaptığı açıklamada, kuvvetli bir gruba geldiğini belirterek, topluluğun kendisinden neler istediğini ve beklediğini bildiğini tabir etti.
Sakaryaspor’u uzun mühletten beri takip ettiğini anlatan Taşkın, gruba inandığını ve idareden taraftara her insanın katkısıyla hoş işler çıkaracaklarını söylemiş oldu.
“Şampiyonluk için ne yapılabilirse…”

Sezon sonu için argümanlı sözler kullanmayacağının altını çizen Taşkın, “Şunu net biçimde söyleyebilirim, elimde hoş bir maya var, şampiyonluk yolunda yapılabilecek ne var ise en düzgününü yapacağımızın kelamını veriyorum. Burada olmaktan epeyce memnunum.” dedi.
Taşkın, gazetecilerin yeni transferlerin yapılıp yapılmayacağı sorusunu şöyle yanıtladı:
“Genel iskelete baktığımız vakit yeterli oyunculardan heyeti ekip var. Alışılmış ki küçük bir makyaj yapmayı düşünüyoruz. Devre içinde güzel oyuncu bulmak zordur. Kimse elindeki değerli oyuncuyu size vermiyor. Muhtaçlık bölgeye gerçek transferler yapmak istiyoruz. Bunun için de kadronun dokusuyla fazlaca fazla oynamadan birtakım mevkilerdeki 2-3 arkadaşı ortamızda görmek istiyoruz.”
Son olarak Ankara Keçiörengücü’nü çalıştırmıştı

Takımın başında birinci egzersizine bugün çıkması beklenen 50 yaşındaki deneyimli teknik adam, son olarak Ankara Keçiörengücü’nde vazife yaptı.
Sakaryaspor, Spor Toto 1. Lig’deki 20 maçta 10 galibiyet, bir birliktelik ve 9 mağlubiyet sonunda 31 puan ve averajla 9. sırada yer alıyor.
 
Üst