“Sezon başı koyduğumuz maksattan hiç bir şaşmamız yok”

Erdemitlee

Global Mod
Global Mod
Spor Toto 1. Lig’de uğraş eden Bodrumspor’un teknik yöneticisi İsmet Taşdemir, “Bizim mottomuz olan yeterli futbolu, keyif veren futbolu, çaba gücü yüksek futbolu alana yansıtıp, ilerleyebildiğimiz kadar ilerlemek istiyoruz.” dedi.
Haftayı bay olarak kapatacak Bodrumspor önümüzdeki hafta konutunda Boluspor’u ağırlayacak. Yalıçiftlik tesislerinde maçın hazırlıklarını sürdüren yeşil-beyazlı takım bu maçtan galip ayrılmak istiyor.
Bodrumspor Teknik Yöneticisi İsmet Taşdemir, gazetecilere, ligdeki amaçlarını koruduklarını söylemiş oldu.
Amaçlarının uğraş ruhu yüksek futbolu korumak olduğunu anlatan Taşdemir, her maçın kendileri için fazlaca değerli olduğunu vurguladı.
Rakiplerin kendilerini seyrettikçe tanımaya ve tedbir almaya başladığına dikkati çeken Taşdemir, “Hep söylüyorum, tahminen de benden dönem sonuna kadar hayli duyacaksınız. Bir puan yahut üç puan alıp yolumuza devam edeceğiz. Kendimizce dönem başında ekibimizi düşünerek belirlediğimiz bir gaye vardı. Biz bu fikirleri yaparken bilhassa birtakım oyuncularımızın bizim niyetlerimizin de üstünde bir performans göstermeleri bizim için epeyce büyük bir artı oldu.” sözlerini kullandı.
Takımımın oyun standardı olduğuna da işaret eden Taşdemir, şöyleki konuştu:
“Oyun standardımızı dönem sonuna kadar alana yansıtmak istiyoruz. Oyunu biraz daha üst çekebilirsek kadromuzun pozisyonu epeyce daha farklı duruma bürünebilir. Dönem başı koyduğumuz gayeden hiç bir şaşmamız yok. Lig’de birinci yılımız. Ligi koruyup çabucak sonrasında da üstüne katıp ne kadar çıkarabilirsek onun peşinde olacağız. Bu birinci 10’da bitirmek olabilir, Play-Off olabilir. Bu lig fazlaca sıkıntı bir lig. Bizim mottomuz olan güzel futbolu, keyif veren futbolu, çaba gücü yüksek futbolu alana yansıtıp ilerleyebildiğimiz kadar ilerlemek istiyoruz. Temel gayemiz bu. Ne kadar ilerleyeceğimizi daima birlikte bakıp goreceğiz.”
Futbolculardan Kenan Özer de her maçta düzgün çaba ederek alana da yeterli bir futbol yansıtmak istediklerini belirterek, “İçeride gerek teknik grubumuz gerek de futbolcular açısından hayli hoş bir aile ortamı var. Benim kendi ferdi performansım da bundan kaynaklı olabilir. İsmet hoca ile daha evvel çalışmıştık. Beni tanıyor herbiçimde ona bakılırsa de alana sürüyor.” diye konuştu.