TFF ile kulüpler bir ortaya geldi

Erdemitlee

Global Mod
Global Mod
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Kulüpler Birliği Vakfı ve TFF 1. Lig Kulüpler Birliği Derneği temsilcileri, Türk futbol hakemlik sisteminin bir daha yapılandırılması çalışmaları kapsamında bir ortaya geldi.
TFF’nin Riva’da Hasan Doğan Ulusal Ekipler Kamp ve Eğitim Tesisleri’ndeki merkezinde gerçekleştirilen toplantıya, TFF Lideri Nihat Özdemir, TFF 1. Lider Vekili Servet Yardımcı, TFF Başkanvekilleri Mehmet Baykan, Erhan Kamışlı, Ali Düşmez, TFF idare konseyi üyeleri Hamit Altıntop, Hasan Akıncıoğlu, Kulüpler Birliği Vakfı Lideri Ahmet Ağaoğlu, Beşiktaş Lideri Ahmet Işık Çebi, Fenerbahçe Lideri Ali Koç, Galatasaray Lideri Burak Elmas ile Üstün Lig kulüplerinin liderleri, TFF 1. Lig Kulüpler Birliği Derneği Lideri Ecmel Sarıalioğlu ve 1. Lig Kulüpler Birliği Derneği Lider Yardımcısı Yüksel Yıldırım katıldı.
görüşmede ayrıyeten Merkez Hakem Heyeti (MHK) Lideri Ferhat Gündoğdu ile TFF Danışmanı, IFAB Teknik Yöneticisi ve İngiltere Futbol Federasyonu Hakem Konseyi Lideri David Elleray yer aldı.
TFF, MHK ve kulüp liderlerinin, David Elleray ile hakemlik sisteminde yaşanan meselelerle ilgili fikir alış-verişinde bulunacakları öğrenildi.
 
Üst