Turgay Altay: “Amaç hak ettiğimiz yere, play-off’a girmek”

Erdemitlee

Global Mod
Global Mod
Manisa FK Teknik Yöneticisi Turgay Altay, 2-0 kazandıkları Yılport Samsunspor karşılaşmasına ait, “Bu maçı play-off yolunun başlangıcı olarak kıymetlendiriyoruz.” dedi.
Müsabakanın akabinde düzenlenen basın toplantısında konuşan Altay, rakibe konum vermedikleri ve istedikleri oyunu alana yansıttıkları için oyuncularının performansından şad olduğunu belirtti.
Uygun bir gayret olduğunu kaydeden Altay, “Maçın başından sonuna oyunu istedik, kazanmasını bildik. Harika oynadılar. Bu sıcak havada özveriyle uğraş eden oyuncularımıza ve teknik grubuma teşekkür ediyorum. Şampiyonluk yolundaki iki kadronun maçı üzereydi. Bu maçı play-off yolunun başlangıcı olarak kıymetlendiriyoruz. Her vakit söylüyorum, bu ekibin kalitesi bulunduğu yerle örtüşmüyor. Bizim emelimiz hak ettiğimiz yere, play-off’a girmek.” diye konuştu.Çapa: “Girdiğimiz durumlar ortada”

Yılport Samsunspor Teknik Yöneticisi Fuat Çapa, Manisa FK’nin kendilerinden daha uygun gayret ettiğini söylemiş oldu.
Son birkaç haftadır olabilecek bütün futbol şanssızlıklarını yaşadıklarını tabir eden Çapa, takdir haklarının birçoklarını rakipten yana kullandığını tez ettiği hakemi eleştirdi.
Çapa, play-off yolunda biraz daha ısrarcı olmaları gerektiğini vurgulayarak, “Bu müsabakayı Manisa FK kazanmadı, biz kaybettik. Gol yemedilk evvel girdiğimiz konumlar ortada. bu türlü olduğu vakit kaybediyorsunuz. Şu anda tabelada 2-0 yazıyor. Kimse oynanan oyunu ve girilen konumu konuşmaz.” sözlerini kullandı.
 
Üst